Akcja adopcja!

Dzięki instytucji ZOO, przedsiębiorstwa różnych branż (motoryzacyjnej, energetycznej, spożywczej, gastronomicznej, usługowo handlowej itp.) uczestniczą w szerzeniu świadomości pro-ekologicznej pośród zwiedzających. Poprzez zwiększenie atrakcyjności miejsca, do którego ich klienci przychodzą w celu relaksu, biorą czynny udział w edukacji miasta i regionu. Działania pro-ekologiczne przynoszą firmom zyski długofalowe. „ Zielony” wizerunek instytucji wiąże się ze wzrostem zainteresowania inwestorów, gdyż dla wielu z nich wiarygodność finansowa firmy jest uzależniona od jej wiarygodności społecznej. Obecnie u wielu konsumentów nastąpił wzrost świadomości ekologicznej, co oznacza, że w swoich wyborach kierują się zaufaniem do danej marki i jej wizerunkiem.

Warto wiedzieć

Dlaczego warto adoptować?

Aby zapewnić coraz lepsze warunki życia zwierzętom w naszym ZOO prowadzona jest prowadzona akcja honorowej adopcji – sponsoring.
Czy każdy może adoptować tygrysa czy wielbłąda? Oczywiście, że tak!

Co w zamian adopcji?

Firmy oraz osoby prywatne adoptujące zwierzęta w Naszym ogrodzie otrzymują od Nas szereg korzyści takich jak: tabliczka przy wybiegu, reklama w social media, występy w wydarzeniach zoo, certyfikat adopcyjny, możliwość wykorzystania wizerunku zwierzaka w reklamach firmy, darmowe bilety.

Do kogo kierowana jest akcja?

Naszą akcję kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Oprócz odruchu serca, to również doskonała możliwość promocji firmy. Dzięki adopcji logo Państwa firmy (lub nazwisko osoby prywatnej) zostanie umieszczone przy wybiegu zwierzęcia oraz na stronie internetowej zoo (www.zoolaczna.pl)

Jak można dokonać adopcji?

Adopcji można dokonać wybierają dane zwierze z katalogu oraz podpisując umowę adopcyjną. Umowa zobowiązuje firmę do miesięcznych wpłat na dane zwierzę. W każdy miesiącu firma otrzymuję fakturę VAT. 

Zainteresowany?

Napisz na marketing@zoolaczna.pl