Adopcja w ZOO

Akcja Adopcja!

Dzięki instytucji ZOO, przedsiębiorstwa różnych branż (motoryzacyjnej, energetycznej, spożywczej, gastronomicznej, usługowo handlowej itp.) uczestniczą w szerzeniu świadomości pro-ekologicznej pośród zwiedzających. Poprzez zwiększenie atrakcyjności miejsca, do którego ich klienci przychodzą w celu relaksu, biorą czynny udział w edukacji miasta i regionu. Działania pro-ekologiczne przynoszą firmom zyski długofalowe. „ Zielony” wizerunek instytucji wiąże się ze wzrostem zainteresowania inwestorów, gdyż dla wielu z nich wiarygodność finansowa firmy jest uzależniona od jej wiarygodności społecznej. Obecnie u wielu konsumentów nastąpił wzrost świadomości ekologicznej, co oznacza, że w swoich wyborach kierują się zaufaniem do danej marki i jej wizerunkiem.

 

Dlaczego warto adoptować?
Aby zapewnić coraz lepsze warunki życia zwierzętom w naszym ZOO prowadzona jest prowadzona akcja honorowej adopcji – sponsoring.
Czy każdy może adoptować tygrysa czy wielbłąda? Oczywiście, że tak!

 

Do kogo kierowana jest akcja?
Naszą akcję kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Oprócz odruchu serca, to również doskonała możliwość promocji firmy. Dzięki adopcji logo Państwa firmy (lub nazwisko osoby prywatnej) zostanie umieszczone przy wybiegu zwierzęcia oraz na stronie internetowej zoo (www.zoolaczna.pl)

 

Co w zamian adopcji?
Firmy oraz osoby prywatne adoptujące zwierzęta w Naszym ogrodzie otrzymują od Nas szereg korzyści takich jak: tabliczka przy wybiegu, reklama w social media, występy w wydarzeniach zoo, certyfikat adopcyjny, możliwość wykorzystania wizerunku zwierzaka w reklamach firmy, darmowe bilety.

 

Jak można dokonać adopcji?
Adopcji można dokonać wybierają dane zwierze z katalogu oraz podpisując umowę adopcyjną. Umowa zobowiązuje firmę do miesięcznych wpłat na dane zwierzę. W każdy miesiącu firma otrzymuję fakturę VAT.

 

Zainteresowany?
Napisz na marketing@zoolaczna.pl lub skorzystaj z formularza.